صدای نوتیفیکیشن چتم با تو توی تلگرام دینگ دانگ بود که وقتی میشنیدمش سرم پر از صداهای شیرین میشد، و صدای چت واتساپمون bunny hoppingبود که وقتی میشنیدمش انگار یه خرگوش توی دلم بالا و پایین می پرید، آخ که چقدر تورو که یکبار بیشتر ندیده بودمت دوست داشتم. آخ که چقدر دلم می خواستت. تازه از کافه اومدم، رفتم که دیوونه نشم، نشستم وسط دود سیگار با صدای بلند موزیک کار کردم، دوسه ساعت کار کردم، رفتم که بهت فکر نکنم، که اینبار دیگه گریه نکنم، آخه چندبار تمومت کنم و گریه کنم باز برگردم از اول دوستت داشته باشم؟ چقدر سرد و گرم بشم و نزدیک نشی، گرم نشی، منو بیشتر از یه دوست بخوای.
صدای نوتیفیکیشن یکی از کافه چی ها دینگ دانگ بود هی صداش میومد و یه نفر مشت می زد توی دلم. خیلی نامردی کپتال بی، کاش میفهمیدی من امشب چه حالی دارم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اجاره سند و فیش حقوقی در کوتاه ترین زمان و کمترین فیمت عمران تحریری Kelli دنیای فناوری اَللّهُمَّ اَعِنَّا عَلی تَأدِیَةِ حُقوقِهِ اِلَیْه چاپ کارت ویزیت,چاپ کارت ویزیت خاص,چاپ ساک دستی,چاپ پوستر،چاپ فاکتور،چاپ فوری،چاپ کاتالوگ فوری فروش ویژه مواد شیمیایی مجتمع آموزشی خرد (دخترانه) تفکر مثبت